Lap tetejére

Aktuális aukció

15. VILLÁS ADRIENN KAMARAÁRVERÉS

2023. december 4.

Hétfő

17.00 óra

A mellékelt katalógusra kattintva is megtekintheti
az árverésre szánt tárgyakat.
VILLÁS ADRIENN KAMARAÁRVERÉS
Soron következő aukció tételeinek listája:
230 tétel
Tételek /oldal:
Kategóriák:
FŰSZERSZÓRÓ, 2 DB
101. tétel
FŰSZERSZÓRÓ, 2 DB
Műtárgyak
Német porcelán, színesen festett női és férfi figura, fejükön szórórésszel.
1900-as évek második fele.
Magasság: 9 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
ÉKSZERTARTÓ
102. tétel
ÉKSZERTARTÓ
Műtárgyak
Meisseni porcelán, ovális forma tetővel, színesen festett rózsamintás és romantikus jelenetes díszítéssel.
Jelzett: alján, méhkas jelzéssel.
Méret: 4x9x6 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
KÍNÁLÓ TÁL
103. tétel
KÍNÁLÓ TÁL
Műtárgyak
Német, Weimar porcelán, kerek forma aranyozott díszítéssel.
Átmérő: 21 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
FÜLES BONBONTARTÓ
104. tétel
FÜLES BONBONTARTÓ
Műtárgyak
Német porcelán, dúsan aranyozott és színesen festett plasztikus virágrátétes díszítéssel.
Barokk stílus.
1900-as évek.
Méret: 14x28,5x18 cm
Virágszirmok pár helyen csorbultak.
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
KÍNÁLÓ TÁL
105. tétel
KÍNÁLÓ TÁL
Műtárgyak
Német porcelán, szögletes forma virágmintás díszítéssel.
Méret: 19x19 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
TORTÁS TÁL
106. tétel
TORTÁS TÁL
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, kísérleti darab, talpas kerek forma kék és aranyozott díszítéssel.
Méret: 14,5x26 cm
Kikiáltási ár: 2.600 Ft
PETRÓLEUMLÁMPA
107. tétel
PETRÓLEUMLÁMPA
Műtárgyak
Wallendorf, Echt Kobalt porcelán, kék virágmintás díszítéssel.
Magasság: 46,5 cm
Kikiáltási ár: 6.500 Ft
SÜTEMÉNYES KÍNÁLÓ
108. tétel
SÜTEMÉNYES KÍNÁLÓ
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, két szintes, aranyozott és virágmintás díszítéssel.
Méret: 33x25,5 cm
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
TEÁSCSÉSZE TÁNYÉRRAL
109. tétel
TEÁSCSÉSZE TÁNYÉRRAL
Műtárgyak
Fehér porcelán aranyozott díszítéssel.
1900-as évek.
Kikiáltási ár: 1.600 Ft
KÁVÉSCSÉSZE TÁNYÉRRAL, 2 DB
110. tétel
KÁVÉSCSÉSZE TÁNYÉRRAL, 2 DB
Műtárgyak
Német, Kahla porcelán, aranyozott virágmintás díszítéssel.
1900-as évek.
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
TEÁSCSÉSZE TÁNYÉRRAL
111. tétel
TEÁSCSÉSZE TÁNYÉRRAL
Műtárgyak
Német porcelán, színes virágmintás díszítéssel.
Jelzett: alján.
1900-as évek.
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
HALAS KÍNÁLÓ
112. tétel
HALAS KÍNÁLÓ
Műtárgyak
Bavaria porcelán, nyújtott ovális forma halfigurális díszítéssel.
1900-as évek.
Méret: 36x23 cm
Kikiáltási ár: 3.200 Ft
HALAS KÉSZLET
113. tétel
HALAS KÉSZLET
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, 6 személyes, 7 db-os, középen halfigurális díszítéssel.
Kikiáltási ár: 6.500 Ft
ÉTKÉSZLET
114. tétel
ÉTKÉSZLET
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, 6 személyes, 18 db-os, 6 db mélytányér, 6 db lapostányér, 6 db desszertes tányér, aranyozott és színesen festett virágmintás díszítéssel.
Kikiáltási ár: 11.000 Ft
KÁVÉSCSÉSZE TÁNYÉRRAL
115. tétel
KÁVÉSCSÉSZE TÁNYÉRRAL
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, színesen festett dús virágmintás díszítéssel.
Jelzett: máz alatt, öttorony Zsolnay Pécs.
Fazonszám: 531
1930-as évek.
Kikiáltási ár: 7.000 Ft
CSENGŐ
116. tétel
CSENGŐ
Műtárgyak
Német, Echt Kobalt porcelán, kék virágmintás díszítéssel.
1900-as évek.
Magasság: 13 cm
Kikiáltási ár: 1.800 Ft
KÁVÉSCSÉSZE TÁNYÉRRAL
117. tétel
KÁVÉSCSÉSZE TÁNYÉRRAL
Műtárgyak
Német porcelán, virágmintás díszítéssel.
1900-as évek.
Kikiáltási ár: 1.600 Ft
SZENDVICSES TÁLCA
118. tétel
SZENDVICSES TÁLCA
Műtárgyak
Porcelán, nyújtott szögletes forma aranyozott és színesen festett virágmintás díszítésű peremmel.
1900-as évek.
Méret: 52,5x26,5 cm
Kikiáltási ár: 3.200 Ft
SÜTEMÉNYES KÉSZLET
119. tétel
SÜTEMÉNYES KÉSZLET
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, 6 személyes, 7 db-os, aranyozott és virágmintás díszítéssel.
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
TEÁSKÉSZLET
120. tétel
TEÁSKÉSZLET
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, 6 személyes, 8 db-os, aranyozott és színesen festett virágmintás díszítéssel.
Kikiáltási ár: 8.500 Ft
KOMPÓTOS KÉSZLET
121. tétel
KOMPÓTOS KÉSZLET
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, 6 személyes, 7 db-os, aranyozott virágmintás díszítéssel.
Kikiáltási ár: 6.500 Ft
KÁVÉSCSÉSZE TÁNYÉRRAL, 6 DB
122. tétel
KÁVÉSCSÉSZE TÁNYÉRRAL, 6 DB
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, ezüst levélmintás díszítéssel.
Kikiáltási ár: 4.600 Ft
ÉTKÉSZLET
123. tétel
ÉTKÉSZLET
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, 6 személyes, 43 db-os, leveses tál, főzelékes tál, köretes tál, 12 db mélytányér, 12 db lapostányér, 10 db desszertes tányér, 6 db köretes tányér, zöld díszítéssel.
1 db köretes tányér csorbult.
Kikiáltási ár: 11.000 Ft
MOKKÁS KÉSZLET
124. tétel
MOKKÁS KÉSZLET
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, 6 személyes, 9 db-os, aranyozott díszítéssel.
Kikiáltási ár: 6.500 Ft
KASPÓ PÁRBAN
125. tétel
KASPÓ PÁRBAN
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, aranyozott és színesen festett virágmintás díszítéssel.
Méret: 15x16,5 cm
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
KASPÓ
126. tétel
KASPÓ
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, aranyozott és színesen festett virágmintás díszítéssel.
Méret: 19x21 cm
Kikiáltási ár: 2.800 Ft
DESSZERTES KÉSZLET
127. tétel
DESSZERTES KÉSZLET
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, 12 személyes, 13 db-os, kék és aranyozott díszítéssel.
Kikiáltási ár: 8.500 Ft
KOMPÓTOS KÉSZLET
128. tétel
KOMPÓTOS KÉSZLET
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, 6 személyes, 7 db-os, kék és aranyozott díszítéssel.
Kikiáltási ár: 6.500 Ft
FALI DÍSZTÁNYÉR
129. tétel
FALI DÍSZTÁNYÉR
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, Szász Endre által tervezett díszítéssel, Arcok sorozat.
Átmérő: 24,5 cm
Kikiáltási ár: 24.000 Ft
FALI DÍSZTÁNYÉR
130. tétel
FALI DÍSZTÁNYÉR
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, Szász Endre által tervezett díszítéssel, Arcok sorozat.
Átmérő: 24,5 cm
Kikiáltási ár: 24.000 Ft
BONBONTARTÓ
131. tétel
BONBONTARTÓ
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, kerek forma tetővel, Jurcsák László által tervezett díszítéssel.
Méret: 8,5x17,5 cm
Kikiáltási ár: 1.800 Ft
BONBONIER
132. tétel
BONBONIER
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, nyújtott szögletes forma tetővel, Szász Endre által tervezett díszítéssel (részlet a Napfény c. alkotásából).
Méret: 4x13,5x9 cm
Kikiáltási ár: 2.800 Ft
BONBONTARTÓ
133. tétel
BONBONTARTÓ
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, ovális forma tetővel, Jurcsák László által tervezett díszítéssel.
Méret: 15x9 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
VÁZA
134. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, Szász Endre által tervezett díszítéssel.
Magasság: 30,5 cm
Kikiáltási ár: 11.000 Ft
VÁZA
135. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, Jurcsák László által tervezett „Négy évszak” díszítéssel.
Magasság: 31 cm
Kikiáltási ár: 9.000 Ft
FALI DÍSZTÁNYÉR
136. tétel
FALI DÍSZTÁNYÉR
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, Szász Endre által tervezett díszítéssel.
Átmérő: 15,5 cm
Kikiáltási ár: 1.200 Ft
FALI DÍSZTÁNYÉR
137. tétel
FALI DÍSZTÁNYÉR
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, Szász Endre által tervezett díszítéssel (részlet a Napfény című alkotásából).
Átmérő: 24 cm
Kikiáltási ár: 3.200 Ft
FALI DÍSZTÁNYÉR
138. tétel
FALI DÍSZTÁNYÉR
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, Szász Endre által tervezett díszítéssel (részlet a Napfény című alkotásából).
Átmérő: 16 cm
Kikiáltási ár: 1.200 Ft
FALI DÍSZTÁNYÉR
139. tétel
FALI DÍSZTÁNYÉR
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, Szász Endre által tervezett díszítéssel.
Átmérő: 31 cm
Kikiáltási ár: 4.800 Ft
FALI DÍSZTÁNYÉR
140. tétel
FALI DÍSZTÁNYÉR
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, Szász Endre által tervezett díszítéssel.
Átmérő: 25 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
TÉGELY
141. tétel
TÉGELY
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, kerek forma tetővel, Szász Endre által tervezett díszítéssel (részlet a Napfény c. alkotásából).
Méret: 9x9 cm
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
VÁZA
142. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, Szász Endre által tervezett díszítéssel.
Magasság: 20 cm
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
TÉGELY
143. tétel
TÉGELY
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, kerek forma tetővel, Jurcsák László által tervezett díszítéssel.
Méret: 5x7 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
VÍZHORDÓ NŐ
144. tétel
VÍZHORDÓ NŐ
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfigura.
Méret: 32,5x19x14 cm
Kikiáltási ár: 11.000 Ft
RŐZSÉN ÜLŐ
145. tétel
RŐZSÉN ÜLŐ
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfigura.
Szignált: Sinkó
Méret: 27,5x24,5x17 cm
Kikiáltási ár: 11.000 Ft
KÍNÁLÓ TÁL
146. tétel
KÍNÁLÓ TÁL
Műtárgyak
Német, Max Roesler porcelán, kerek forma áttört aranyozott peremmel, közepén kék növényi mintás díszítéssel.
1900-as évek eleje.
Átmérő: 30 cm
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
DÍSZTÁNYÉR
147. tétel
DÍSZTÁNYÉR
Műtárgyak
Német, Hutschenreuther porcelán, „Prinzessin Schneeflocke” (Hópehely hercegnő) díszítéssel.
Tervezte: Dolores Valenza
1978, Limitált kiadás.
Átmérő: 26 cm
Kikiáltási ár: 3.800 Ft
VÁZA
148. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Porcelán, kínai mintás díszítéssel.
1900-as évek.
Magasság: 60,5 cm
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
FURULYÁZÓ JUHÁSZ
149. tétel
FURULYÁZÓ JUHÁSZ
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfigura.
Méret: 19x22 cm
Kikiáltási ár: 4.400 Ft
FURULYÁZÓ JUHÁSZ KUTYÁVAL
150. tétel
FURULYÁZÓ JUHÁSZ KUTYÁVAL
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfigura.
Méret: 24x17 cm
Kikiáltási ár: 7.500 Ft
230 tétel
Tételek /oldal:
Kategóriák:
© 2015 - 2024 Villás Galéria Villás Galéria - Minden jog fenntartva Adatvédelmi tájékoztató
WebDeb
x x x