Lap tetejére

Aktuális aukció

15. VILLÁS ADRIENN KAMARAÁRVERÉS

2023. december 4.

Hétfő

17.00 óra

A mellékelt katalógusra kattintva is megtekintheti
az árverésre szánt tárgyakat.
VILLÁS ADRIENN KAMARAÁRVERÉS
Soron következő aukció tételeinek listája:
230 tétel
Tételek /oldal:
Kategóriák:
FŰSZERSZÓRÓ, 2 DB
101. tétel
FŰSZERSZÓRÓ, 2 DB
Műtárgyak
Német porcelán, színesen festett női és férfi figura, fejükön szórórésszel.
1900-as évek második fele.
Magasság: 9 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
ÉKSZERTARTÓ
102. tétel
ÉKSZERTARTÓ
Műtárgyak
Meisseni porcelán, ovális forma tetővel, színesen festett rózsamintás és romantikus jelenetes díszítéssel.
Jelzett: alján, méhkas jelzéssel.
Méret: 4x9x6 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
KÍNÁLÓ TÁL
103. tétel
KÍNÁLÓ TÁL
Műtárgyak
Német, Weimar porcelán, kerek forma aranyozott díszítéssel.
Átmérő: 21 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
FÜLES BONBONTARTÓ
104. tétel
FÜLES BONBONTARTÓ
Műtárgyak
Német porcelán, dúsan aranyozott és színesen festett plasztikus virágrátétes díszítéssel.
Barokk stílus.
1900-as évek.
Méret: 14x28,5x18 cm
Virágszirmok pár helyen csorbultak.
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
KÍNÁLÓ TÁL
105. tétel
KÍNÁLÓ TÁL
Műtárgyak
Német porcelán, szögletes forma virágmintás díszítéssel.
Méret: 19x19 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
TORTÁS TÁL
106. tétel
TORTÁS TÁL
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, kísérleti darab, talpas kerek forma kék és aranyozott díszítéssel.
Méret: 14,5x26 cm
Kikiáltási ár: 2.600 Ft
PETRÓLEUMLÁMPA
107. tétel
PETRÓLEUMLÁMPA
Műtárgyak
Wallendorf, Echt Kobalt porcelán, kék virágmintás díszítéssel.
Magasság: 46,5 cm
Kikiáltási ár: 6.500 Ft
SÜTEMÉNYES KÍNÁLÓ
108. tétel
SÜTEMÉNYES KÍNÁLÓ
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, két szintes, aranyozott és virágmintás díszítéssel.
Méret: 33x25,5 cm
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
TEÁSCSÉSZE TÁNYÉRRAL
109. tétel
TEÁSCSÉSZE TÁNYÉRRAL
Műtárgyak
Fehér porcelán aranyozott díszítéssel.
1900-as évek.
Kikiáltási ár: 1.600 Ft
KÁVÉSCSÉSZE TÁNYÉRRAL, 2 DB
110. tétel
KÁVÉSCSÉSZE TÁNYÉRRAL, 2 DB
Műtárgyak
Német, Kahla porcelán, aranyozott virágmintás díszítéssel.
1900-as évek.
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
TEÁSCSÉSZE TÁNYÉRRAL
111. tétel
TEÁSCSÉSZE TÁNYÉRRAL
Műtárgyak
Német porcelán, színes virágmintás díszítéssel.
Jelzett: alján.
1900-as évek.
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
HALAS KÍNÁLÓ
112. tétel
HALAS KÍNÁLÓ
Műtárgyak
Bavaria porcelán, nyújtott ovális forma halfigurális díszítéssel.
1900-as évek.
Méret: 36x23 cm
Kikiáltási ár: 3.200 Ft
HALAS KÉSZLET
113. tétel
HALAS KÉSZLET
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, 6 személyes, 7 db-os, középen halfigurális díszítéssel.
Kikiáltási ár: 6.500 Ft
ÉTKÉSZLET
114. tétel
ÉTKÉSZLET
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, 6 személyes, 18 db-os, 6 db mélytányér, 6 db lapostányér, 6 db desszertes tányér, aranyozott és színesen festett virágmintás díszítéssel.
Kikiáltási ár: 11.000 Ft
KÁVÉSCSÉSZE TÁNYÉRRAL
115. tétel
KÁVÉSCSÉSZE TÁNYÉRRAL
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, színesen festett dús virágmintás díszítéssel.
Jelzett: máz alatt, öttorony Zsolnay Pécs.
Fazonszám: 531
1930-as évek.
Kikiáltási ár: 7.000 Ft
CSENGŐ
116. tétel
CSENGŐ
Műtárgyak
Német, Echt Kobalt porcelán, kék virágmintás díszítéssel.
1900-as évek.
Magasság: 13 cm
Kikiáltási ár: 1.800 Ft
KÁVÉSCSÉSZE TÁNYÉRRAL
117. tétel
KÁVÉSCSÉSZE TÁNYÉRRAL
Műtárgyak
Német porcelán, virágmintás díszítéssel.
1900-as évek.
Kikiáltási ár: 1.600 Ft
SZENDVICSES TÁLCA
118. tétel
SZENDVICSES TÁLCA
Műtárgyak
Porcelán, nyújtott szögletes forma aranyozott és színesen festett virágmintás díszítésű peremmel.
1900-as évek.
Méret: 52,5x26,5 cm
Kikiáltási ár: 3.200 Ft
SÜTEMÉNYES KÉSZLET
119. tétel
SÜTEMÉNYES KÉSZLET
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, 6 személyes, 7 db-os, aranyozott és virágmintás díszítéssel.
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
TEÁSKÉSZLET
120. tétel
TEÁSKÉSZLET
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, 6 személyes, 8 db-os, aranyozott és színesen festett virágmintás díszítéssel.
Kikiáltási ár: 8.500 Ft
KOMPÓTOS KÉSZLET
121. tétel
KOMPÓTOS KÉSZLET
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, 6 személyes, 7 db-os, aranyozott virágmintás díszítéssel.
Kikiáltási ár: 6.500 Ft
KÁVÉSCSÉSZE TÁNYÉRRAL, 6 DB
122. tétel
KÁVÉSCSÉSZE TÁNYÉRRAL, 6 DB
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, ezüst levélmintás díszítéssel.
Kikiáltási ár: 4.600 Ft
ÉTKÉSZLET
123. tétel
ÉTKÉSZLET
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, 6 személyes, 43 db-os, leveses tál, főzelékes tál, köretes tál, 12 db mélytányér, 12 db lapostányér, 10 db desszertes tányér, 6 db köretes tányér, zöld díszítéssel.
1 db köretes tányér csorbult.
Kikiáltási ár: 11.000 Ft
MOKKÁS KÉSZLET
124. tétel
MOKKÁS KÉSZLET
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, 6 személyes, 9 db-os, aranyozott díszítéssel.
Kikiáltási ár: 6.500 Ft
KASPÓ PÁRBAN
125. tétel
KASPÓ PÁRBAN
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, aranyozott és színesen festett virágmintás díszítéssel.
Méret: 15x16,5 cm
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
KASPÓ
126. tétel
KASPÓ
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, aranyozott és színesen festett virágmintás díszítéssel.
Méret: 19x21 cm
Kikiáltási ár: 2.800 Ft
DESSZERTES KÉSZLET
127. tétel
DESSZERTES KÉSZLET
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, 12 személyes, 13 db-os, kék és aranyozott díszítéssel.
Kikiáltási ár: 8.500 Ft
KOMPÓTOS KÉSZLET
128. tétel
KOMPÓTOS KÉSZLET
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, 6 személyes, 7 db-os, kék és aranyozott díszítéssel.
Kikiáltási ár: 6.500 Ft
FALI DÍSZTÁNYÉR
129. tétel
FALI DÍSZTÁNYÉR
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, Szász Endre által tervezett díszítéssel, Arcok sorozat.
Átmérő: 24,5 cm
Kikiáltási ár: 24.000 Ft
FALI DÍSZTÁNYÉR
130. tétel
FALI DÍSZTÁNYÉR
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, Szász Endre által tervezett díszítéssel, Arcok sorozat.
Átmérő: 24,5 cm
Kikiáltási ár: 24.000 Ft
BONBONTARTÓ
131. tétel
BONBONTARTÓ
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, kerek forma tetővel, Jurcsák László által tervezett díszítéssel.
Méret: 8,5x17,5 cm
Kikiáltási ár: 1.800 Ft
BONBONIER
132. tétel
BONBONIER
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, nyújtott szögletes forma tetővel, Szász Endre által tervezett díszítéssel (részlet a Napfény c. alkotásából).
Méret: 4x13,5x9 cm
Kikiáltási ár: 2.800 Ft
BONBONTARTÓ
133. tétel
BONBONTARTÓ
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, ovális forma tetővel, Jurcsák László által tervezett díszítéssel.
Méret: 15x9 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
VÁZA
134. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, Szász Endre által tervezett díszítéssel.
Magasság: 30,5 cm
Kikiáltási ár: 11.000 Ft
VÁZA
135. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, Jurcsák László által tervezett „Négy évszak” díszítéssel.
Magasság: 31 cm
Kikiáltási ár: 9.000 Ft
FALI DÍSZTÁNYÉR
136. tétel
FALI DÍSZTÁNYÉR
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, Szász Endre által tervezett díszítéssel.
Átmérő: 15,5 cm
Kikiáltási ár: 1.200 Ft
FALI DÍSZTÁNYÉR
137. tétel
FALI DÍSZTÁNYÉR
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, Szász Endre által tervezett díszítéssel (részlet a Napfény című alkotásából).
Átmérő: 24 cm
Kikiáltási ár: 3.200 Ft
FALI DÍSZTÁNYÉR
138. tétel
FALI DÍSZTÁNYÉR
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, Szász Endre által tervezett díszítéssel (részlet a Napfény című alkotásából).
Átmérő: 16 cm
Kikiáltási ár: 1.200 Ft
FALI DÍSZTÁNYÉR
139. tétel
FALI DÍSZTÁNYÉR
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, Szász Endre által tervezett díszítéssel.
Átmérő: 31 cm
Kikiáltási ár: 4.800 Ft
FALI DÍSZTÁNYÉR
140. tétel
FALI DÍSZTÁNYÉR
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, Szász Endre által tervezett díszítéssel.
Átmérő: 25 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
TÉGELY
141. tétel
TÉGELY
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, kerek forma tetővel, Szász Endre által tervezett díszítéssel (részlet a Napfény c. alkotásából).
Méret: 9x9 cm
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
VÁZA
142. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, Szász Endre által tervezett díszítéssel.
Magasság: 20 cm
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
TÉGELY
143. tétel
TÉGELY
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, kerek forma tetővel, Jurcsák László által tervezett díszítéssel.
Méret: 5x7 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
VÍZHORDÓ NŐ
144. tétel
VÍZHORDÓ NŐ
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfigura.
Méret: 32,5x19x14 cm
Kikiáltási ár: 11.000 Ft
RŐZSÉN ÜLŐ
145. tétel
RŐZSÉN ÜLŐ
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfigura.
Szignált: Sinkó
Méret: 27,5x24,5x17 cm
Kikiáltási ár: 11.000 Ft
KÍNÁLÓ TÁL
146. tétel
KÍNÁLÓ TÁL
Műtárgyak
Német, Max Roesler porcelán, kerek forma áttört aranyozott peremmel, közepén kék növényi mintás díszítéssel.
1900-as évek eleje.
Átmérő: 30 cm
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
DÍSZTÁNYÉR
147. tétel
DÍSZTÁNYÉR
Műtárgyak
Német, Hutschenreuther porcelán, „Prinzessin Schneeflocke” (Hópehely hercegnő) díszítéssel.
Tervezte: Dolores Valenza
1978, Limitált kiadás.
Átmérő: 26 cm
Kikiáltási ár: 3.800 Ft
VÁZA
148. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Porcelán, kínai mintás díszítéssel.
1900-as évek.
Magasság: 60,5 cm
Kikiáltási ár: 5.500 Ft
FURULYÁZÓ JUHÁSZ
149. tétel
FURULYÁZÓ JUHÁSZ
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfigura.
Méret: 19x22 cm
Kikiáltási ár: 4.400 Ft
FURULYÁZÓ JUHÁSZ KUTYÁVAL
150. tétel
FURULYÁZÓ JUHÁSZ KUTYÁVAL
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfigura.
Méret: 24x17 cm
Kikiáltási ár: 7.500 Ft
FÉRFI LANTTAL
151. tétel
FÉRFI LANTTAL
Műtárgyak
Hollóházi porcelánfigura.
Magasság: 23 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
BIRKÓZÓ MEDVEPÁR
152. tétel
BIRKÓZÓ MEDVEPÁR
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfigura.
Magasság: 30 cm
Kikiáltási ár: 8.500 Ft
NŐ LEGYEZŐVEL
153. tétel
NŐ LEGYEZŐVEL
Műtárgyak
Hollóházi porcelánfigura.
Magasság: 27,5 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
VÁZA
154. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, barokk füles forma kék alapon virágmintás és aranyozott díszítéssel.
Magasság: 35,5 cm
Kikiáltási ár: 6.500 Ft
VÁZA
155. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Hollóházi porcelán, barokk füles forma virágmintás és aranyozott díszítéssel.
Magasság: 35,5 cm
Kikiáltási ár: 6.500 Ft
BONBONIER
156. tétel
BONBONIER
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, szögletes forma tetővel, aranyozott és színesen festett virág- és lepkemintás díszítéssel.
Méret: 4,5x7,5x7,5 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
VÁZA
157. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, aranyozott és színesen festett virágmintás díszítéssel.
Magasság: 13 cm
Kikiáltási ár: 3.200 Ft
BONBONIER
158. tétel
BONBONIER
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, szív forma tetővel, színesen festett virág- és lepkemintás díszítéssel.
Méret: 5x7x7 cm
Kikiáltási ár: 1.500 Ft
VÁZA
159. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, színesen festett virágmintás díszítéssel.
Méret: 13x15 cm
Kikiáltási ár: 3.800 Ft
KASPÓ
160. tétel
KASPÓ
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, kerek forma karéjos peremmel, színesen festett virág- és lepkemintás díszítéssel.
Méret: 7x13 cm
Kikiáltási ár: 4.400 Ft
BONBONIER
161. tétel
BONBONIER
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, tojás forma tetővel, színesen festett virág- és lepkemintás díszítéssel.
Méret: 8x11,5x9 cm
Kikiáltási ár: 2.800 Ft
BONBONIER
162. tétel
BONBONIER
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, szív forma tetővel, színesen festett virág- és lepkemintás díszítéssel.
Méret: 7x12x12 cm
Kikiáltási ár: 2.800 Ft
BONBONIER
163. tétel
BONBONIER
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, szögletes forma tetővel, színesen festett virág- és lepkemintás díszítéssel.
Méret: 6,5x10,5x10,5 cm
Kikiáltási ár: 2.800 Ft
SPÁNIEL
164. tétel
SPÁNIEL
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfigura, zöld eozinmázas díszítéssel.
Magasság: 12 cm
Kikiáltási ár: 7.000 Ft
CSIGA
165. tétel
CSIGA
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfigura, zöld eozinmázas díszítéssel.
Méret: 6,5x11,5x6,5 cm
Kikiáltási ár: 7.000 Ft
NÉMETJUHÁSZ
166. tétel
NÉMETJUHÁSZ
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfigura, zöld eozinmázas díszítéssel.
Magasság: 13,5 cm
Kikiáltási ár: 7.000 Ft
KASPÓ
167. tétel
KASPÓ
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, zöld eozinmázas díszítéssel.
Méret: 7x9,5 cm
Kikiáltási ár: 7.000 Ft
TÁLKA
168. tétel
TÁLKA
Műtárgyak
Zsolnay porcelán, levél forma zöld eozinmázas díszítéssel.
Méret: 7,5x14,5x11,5 cm
Kikiáltási ár: 7.000 Ft
PADLÓVÁZA
169. tétel
PADLÓVÁZA
Műtárgyak
Zsolnay mázas pirogránit domború margarétás díszítéssel.
Jelzett: alján, benyomott öttorony Pécs.
1970-es évek.
Magasság: 55,5 cm
Kikiáltási ár: 26.000 Ft
FIÚ CSELLÓVAL
170. tétel
FIÚ CSELLÓVAL
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfajansz, art deco stílus, színes mázzal.
Tervezte: Török János
Jelzett: Zsolnay PÉCS öttorony.
1960-as évek.
Magasság: 22,5 cm
Kikiáltási ár: 9.000 Ft
MAGTÖRŐ NÉGER NŐ
171. tétel
MAGTÖRŐ NÉGER NŐ
Műtárgyak
Hollóházi porcelánfigura.
Magasság: 11 cm
Kikiáltási ár: 3.200 Ft
NŐ TÜKÖRREL
172. tétel
NŐ TÜKÖRREL
Műtárgyak
Zsolnay porcelánfajansz, art deco stílus.
Tervezte: Török János
Jelzett: kékkel, Zsolnay öttorony
1960-as évek.
Magasság: 23 cm
Kikiáltási ár: 6.000 Ft
TÓTH VALÉRIA (1943- ) - Ülő aktok
173. tétel
TÓTH VALÉRIA (1943- ) - Ülő aktok
Műtárgyak
Hollóházi biszkvit porcelánfigura.
Jelzett: oldalt, Tóth Vali
Fazonszám: 8231
Méret: 24x24x17 cm
Kikiáltási ár: 6.500 Ft
RETRO VÁZA
174. tétel
RETRO VÁZA
Műtárgyak
Hollóházi porcelán.
Magasság: 26,5 cm
Kikiáltási ár: 3.200 Ft
ART DECO AKT KUTYÁKKAL
175. tétel
ART DECO AKT KUTYÁKKAL
Műtárgyak
Drasche porcelánfigura.
Tervezte: Liszkai Kováts Zoltán (1898-1967)
Jelzett: hátul benyomott Liszkai
1920-as évek.
Magasság: 24 cm
Kikiáltási ár: 4.000 Ft
ISKOLÁS FIÚ
176. tétel
ISKOLÁS FIÚ
Műtárgyak
Hummel figura.
Jelzett: talpán, M. J. Hummel
Magasság: 11 cm
Kikiáltási ár: 14.000 Ft
SZENTELTVÍZTARTÓ
177. tétel
SZENTELTVÍZTARTÓ
Műtárgyak
Hummel figura.
Jelzett: alján, benyomott jelzés
Magasság: 10 cm
Kikiáltási ár: 14.000 Ft
ÉNEKPRÓBA
178. tétel
ÉNEKPRÓBA
Műtárgyak
Hummel figura.
Jelzett: alján, benyomott jelzés
Magasság: 10,5 cm
Kikiáltási ár: 18.000 Ft
ANGYAL
179. tétel
ANGYAL
Műtárgyak
Hummel figura.
Jelzett: talpán, M. J. Hummel
Magasság: 10,5 cm
Kikiáltási ár: 14.000 Ft
KOVÁCS ÉVA (1938-2017) - Anya gyermekkel
180. tétel
KOVÁCS ÉVA (1938-2017) - Anya gyermekkel
Műtárgyak
Kerámia.
Jelzett: ruháján hátul, KÉ
Magasság: 26 cm
Kikiáltási ár: 12.000 Ft
KOVÁCS ÉVA (1938-2017) - Lányok
181. tétel
KOVÁCS ÉVA (1938-2017) - Lányok
Műtárgyak
Kerámia.
Jelzett: ruháján hátul, KÉ
Magasság: 26 cm
Kikiáltási ár: 12.000 Ft
KOVÁCS ÉVA (1938-2017) - Kislány
182. tétel
KOVÁCS ÉVA (1938-2017) - Kislány
Műtárgyak
Kerámia.
Jelzett: ruháján hátul, KÉ
Magasság: 26 cm
Kikiáltási ár: 9.000 Ft
KOVÁCS ÉVA (1938-2017) - Testvérek
183. tétel
KOVÁCS ÉVA (1938-2017) - Testvérek
Műtárgyak
Kerámia.
Jelzett: ruháján hátul, KÉ 1981
Magasság: 19 cm
Kikiáltási ár: 11.000 Ft
KISS ROÓZ ILONA (1920-2010) - Kertészek
184. tétel
KISS ROÓZ ILONA (1920-2010) - Kertészek
Műtárgyak
Festett, égetett kerámia.
Jelzett: ruháján belül, Kiss Roóz
Magasság: 18 cm
Alján hátul apró mázlepattanás.
Kikiáltási ár: 12.000 Ft
KISS ROÓZ ILONA (1920-2010) - Lány hegedűvel
185. tétel
KISS ROÓZ ILONA (1920-2010) - Lány hegedűvel
Műtárgyak
Festett, égetett kerámia.
Jelzett: alján, Kiss Roóz
Magasság: 17,5 cm
Kikiáltási ár: 12.000 Ft
KISS ROÓZ ILONA (1920-2010) - Lány dobbal
186. tétel
KISS ROÓZ ILONA (1920-2010) - Lány dobbal
Műtárgyak
Festett, égetett kerámia.
Jelzett: alján, Kiss Roóz
Magasság: 18 cm
Kikiáltási ár: 12.000 Ft
KISS ROÓZ ILONA (1920-2010) - Angyal
187. tétel
KISS ROÓZ ILONA (1920-2010) - Angyal
Műtárgyak
Festett, égetett kerámia.
Jelzett: alján, Kiss Roóz
Magasság: 22 cm
Kikiáltási ár: 15.000 Ft
BOKROS JÚLIA (1931- ) - Öröknaptár
188. tétel
BOKROS JÚLIA (1931- ) - Öröknaptár
Műtárgyak
Mázas iparművészeti fali kerámia.
Jelzett: hátul, benyomott baglyos jelzés, Bokros Júlia
Méret: 31x31 cm
Kikiáltási ár: 14.000 Ft
ANDRÓCZI ALAJOS (1937- ) - Sárkányölő Szent György
189. tétel
ANDRÓCZI ALAJOS (1937- ) - Sárkányölő Szent György
Műtárgyak
Mázas kerámia falikép.
Jelzett: hátul, AA.
Méret: 38x21 cm
Kikiáltási ár: 15.000 Ft
GRANTNER JENŐ (1907-1983) - Toldi Miklós a farkassal
190. tétel
GRANTNER JENŐ (1907-1983) - Toldi Miklós a farkassal
Műtárgyak
Festett terrakotta.
Jelzett: hátul, Grantner J.
Magasság: 36,5 cm
Kikiáltási ár: 18.000 Ft
NŐI FIGURA
191. tétel
NŐI FIGURA
Műtárgyak
Giovanni Giuliani-nak tulajdonított (1664-1744)
Faragott fa szobor.
Magasság: 20 cm
Aukcionálva: Deutsch Auktionen, Bécs, 2023. 05. 23.
Kikiáltási ár: 24.000 Ft
SOMOGYI ÁRPÁD (1926-2008) - Juhász báránnyal
192. tétel
SOMOGYI ÁRPÁD (1926-2008) - Juhász báránnyal
Műtárgyak
Terrakotta kisplasztika.
Jelzett: talapzaton oldalt, Somogyi Á.
Magasság: 33,5 cm
Kikiáltási ár: 14.000 Ft
KÍNÁLÓ
193. tétel
KÍNÁLÓ
Műtárgyak
Kristály, három lábon álló kerek forma.
1900-as évek.
Méret: 10,5x19,5 cm
Kikiáltási ár: 2.800 Ft
SÜTEMÉNYES KÉSZLET
194. tétel
SÜTEMÉNYES KÉSZLET
Műtárgyak
Kristály, 6 személyes, 7 db-os.
1900-as évek.
Tálca mérete: 53x21 cm
Tányér átmérője: 15 cm
Kikiáltási ár: 3.600 Ft
KANCSÓ
195. tétel
KANCSÓ
Műtárgyak
Zöld színű csiszolt üveg.
1900-as évek.
Magasság: 22,5 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
BONBONTARTÓ KOSÁR
196. tétel
BONBONTARTÓ KOSÁR
Műtárgyak
Kristály.
1900-as évek.
Méret: 19x21x14 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
KANCSÓ
197. tétel
KANCSÓ
Műtárgyak
Csiszolt üveg.
1900-as évek.
Magasság: 29 cm
Kikiáltási ár: 3.200 Ft
LIKŐRÖS KÉSZLET
198. tétel
LIKŐRÖS KÉSZLET
Műtárgyak
Csiszolt üveg, 2 személyes, 3 db-os, butella 2 db talpas pohárkával.
1900-as évek.
Butella magassága: 27,5 cm
Poharak magassága: 9 cm
Kikiáltási ár: 2.200 Ft
VÁZA
199. tétel
VÁZA
Műtárgyak
Kristály.
1900-as évek.
Magasság: 15,5 cm
Kikiáltási ár: 1.200 Ft
SZECESSZIÓS ASZTALI KÍNÁLÓ
200. tétel
SZECESSZIÓS ASZTALI KÍNÁLÓ
Műtárgyak
Ón ezüstözve, nyújtott ovális forma keresztül átívelő füllel, domború női portré díszítéssel, 2 db eredeti üvegbetéttel.
1900-as évek eleje.
Méret: 23,5x33,5x14 cm
1 db üvegbetét repedt.
Kikiáltási ár: 9.500 Ft
230 tétel
Tételek /oldal:
Kategóriák:
© 2015 - 2024 Villás Galéria Villás Galéria - Minden jog fenntartva Adatvédelmi tájékoztató
WebDeb
x x x