57. Festmény- és műtárgyárverés

2018. május 12.

109 tétel
GERGELY IMRE  (1868-1957) - Virágpiac
107. tétel
49,5x69,5 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Gergely Imre
Kikiáltási ár: 160.000 Ft
VÉRTES MARCELL  (1895-1961) - Holdvilág utca (Tabán)
108. tétel
29,5x40,5 cm, pasztell, papír
jel. j. l. Vértes
Kikiáltási ár: 55.000 Ft
HERMAN LIPÓT  (1884-1972) - Fürdőzők
109. tétel
21x32,5 cm, olaj, fa
jel. j. l. Herman Lipót
Kikiáltási ár: 44.000 Ft
UJVÁRY FERENC  (1898-1971) - Leanderes udvar
110. tétel
50x60 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Ujváry Ferenc
Kikiáltási ár: 75.000 Ft
EDVI-ILLÉS ALADÁR  (1870-1958) - Erdőszéli házak
111. tétel
50,5x70,5 cm, olaj, vászon
jel. j. l. E. Illés A.
Kikiáltási ár: 95.000 Ft
HÁRY GYULA  (1864-1946) - Vira (Lago Maggiore)
112. tétel
60x50 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Háry Gy. Vira (L. Maggiore)
Kikiáltási ár: 140.000 Ft
HELBING FERENC  (1870-1958) - Vitorlások a kikötőben
113. tétel
76x100 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Helbing F.
Kikiáltási ár: 140.000 Ft
MIKOLA ANDRÁS  (1884-1970) - Nagybánya látképe a Zazar partjáról
114. tétel
85x115 cm, olaj, vászon
jel. j. l. Mikola
Kikiáltási ár: 420.000 Ft
MÉSZÖLY GÉZA  (1844-1887) - Udvarrészlet alakkal
115. tétel
24x18 cm, olaj, fa
jel. b. l. MG.
Ho. MNG bírálat 744/1963
Szerepelt a BÁV 63. au. 160. t. (1984. május)
Kikiáltási ár: 1.800.000 Ft
109 tétel